Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
temperatura silnika i TRIP
Mi się nic nie resetuje... Temperatura tak jak u Ciebie, do pierwszej kreski.
"Speed is all I need..." - Kowalski
Odpowiedz
Mi też się nic nie resetowało. Po włączeniu każdy przebieg pamiętał. Pamiętam tylko, że jak na wiosnę włożyłem akumulator, to ten trip 2 chyba pamiętało. Ale już teraz nie pamiętam, chyba. Także coś nie tak masz z instalacją. Nie ma mowy, żeby przebieg się kasował po wyłączeniu silnika.
Odpowiedz
Ja mam identyczna sytuacje. Trip 1 kasuje sie po wylaczeniu zaplonu ale u mnie rowniez trip 2 sie kasuje. Godzina sie normalnie zapamietuje. Viaderko 2012 r. Jak cos. Czy komuś udało się rozwiązać ten problem?
Odpowiedz
Cześć, pozwolę sobie odświeżyć temat - mam dokładnie ten sam problem z licznikiem. Gdy kupiłem motocykl, to po wyjęciu kluczyka ze stacyjki zerował się przebieg TRIP 1 i TRIP 2. Rozebrałem prawie cały motocykl w celu sprawdzenia, czy nie ma jakiegoś przebicia na instalacji. Naładowałem do pełna akumulator (ma rok czasu). Dopiero po odpięciu licznika od kostki i ponownym wpięciu, "coś" się ruszyło. Teraz mam tak jak większość tutaj - TRIP 2 się zapamiętuje, ale TRIP 1 zeruje się za każdym razem. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł lub znalazł rozwiązanie, co należy zrobić, aby i TRIP 1 działał poprawnie?

PS. Zegarek jest ok i pokazuje właściwy czas, nawet po wyjęciu kluczyka. Dopiero odłączenie od akumulatora go wyzerowało.

Pacjent to Varadero 125, rok produkcji: 2007, polifting.

EDIT: Wymiana akumulatora na nowy YUASA nic nie pomogła.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości