Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VARADERO 125 2007
HONDA VARADERO 125 XL, niski przebieg 29046, 2007 rok,wydech LEO VINCE, w zeszłym roku wymieniony napęd oraz dwie opony i uszczelki lag, dodatkowo dwie sakwy, zabezpieczenie antykradzieżowe na tarcze hamulca i pokrowiec Oxford. Cena 9000 do negocjacji. Mam również do sprzedania praktycznie nowe: spodnie i kurtkę nylonową SECA, kask Caberg, rękawice skórzane rebelholm. Sprzedaję wszystko ponieważ kończę przygodę z motocyklem.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://otomoto.pl/oferta/honda-varadero-varadero-xl-125-stan-bdb-niski-przebieg-29046-dodatki-ID6yDqwL.html">http://otomoto.pl/oferta/honda-varadero ... yDqwL.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
WERWOLF napisał(a):Sprzedaję wszystko ponieważ kończę przygodę z motocyklem.

Zabrzmiało strasznie smutno - możesz napisać dlaczego o ile to nie jest zbyt osobista sprawa :|
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
niestety ze względu że kupuję większy samochód dla Wiaderka zabraknie miejsca w garażuSad
Odpowiedz
Moto, jak członka rodziny do domu wprowadź, a nie tam w garażu będziesz trzymał... albo chociaż zbij z desek budę jak dla psa Big Grin ale żeby tak od razu się pozbywać
Varadero 125 ==> NT700V Deauville
Odpowiedz
Nie pasuje, to nie pasuje. I koniec. Dla nas to coś niepojętego. Ja również, mimo ogólnej euforii, podchodziłem do sprawy motocykla z dość dużym dystansem, rozważałem możliwość, że mi się nie spodoba, i że to nie dla mnie. Jednak spodobało mi się i już drugi rok od październikowych chłodów wyczekuję marcowego słoneczka Smile. Człowiekowi się nie podoba, to sprzedaje... Tylko jak się nie podoba, to po co zakładał konto na forum... ?
"Speed is all I need..." - Kowalski
Odpowiedz
Przecież nikt nikomu nie zabroni konta na forum zakładać... Może mu nie podeszło, może miejsce, może kasa, może inny powòd, innymi słowy życie. Jakbym musiał sprzedać moto to bym też sprzedał. Inny przykład z autopsji, ponad 10 lat gry na perkusji i też trzeba było rozstać się z hobby inne ważniejsze priorytety.
Varadero 125 -> Yamaha TDM 850 4TX -> Yamaha XTZ750ST-> Yamaha XTZ850 4TX
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości