Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szyba przednia
szyba moto jest z troche innego materialu niz klosze w samochodzie - jest duzo bardziej miekka i mozesz ja zmatowic, w sumie mi sie prawie udalo usunac rysy z kierunkowskazow wiec probowac mozesz
Odpowiedz
Nie nada się. Ja próbowałem. Owszem grubsze rysy usuniesz, ale za to narobisz drobniutkich i szyba zrobi się "przezroczysto-matowa" z widocznymi ryskami po papierku ściernym i za cholerę nie wypolerujesz jej tak jak reflektorów (idealnie przezroczyste, bez rysek)
Też polerowałem światła w swoim aucie i myślałem, że efekt będzie podobny, nie ma szans. Potem jak wiedziałem, że szybka idzie na śmietnik próbowałem różnych metod i chemii od różnej gramatury papierów wodnych, szczotek polerskich, po pasty lekko ścierne, nabłyszczające, ręcznie i mechanicznie.
Odpowiedz
Po wyższej szybie nie ma co się spodziewać cudów. Tak jak Darth nie miałem nigdy niskiej i jedyne co mogę stwierdzić, że z szybą typu Loster też wieje.
Odpowiedz
Przy oryginalnym ustawieniu Lostera nie zauważyłem różnicy, po ustawieniu jej bardziej w pionie jest lepiej, ale tylko trochę, no i moto inaczej wygląda.
Varadero 125 -> Yamaha TDM 850 4TX -> Yamaha XTZ750ST-> Yamaha XTZ850 4TX
Odpowiedz
no wlasnie bede kombinowal jakas podkladke sobie z wlokna szklanego zrobic pod ta szybe zeby bardziej w pionie stala... oczywiscie jak znajde chwile wolnego czasu a z tym u mnie bardzo krucho Smile
Odpowiedz
Miał ktoś może styczność z szybami MGG ? Znalazłem taką szybkę na allegro . <!-- m --><a class="postlink" href="http://allegro.pl/nowa-szyba-honda-varadero-125-turystyczna-kolory-i5442695752.html">http://allegro.pl/nowa-szyba-honda-vara ... 95752.html</a><!-- m --> . Jak oceniacie ?
Honda Varadero 125 '02 -> Yamaha FZ6 Fazer S2
Odpowiedz
Ja mam taką. Jest tylko chyba 15 cm wyższa od oryginalnej tak iż jakiejś konkretnej osłony od wiatru nie ma.
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
Dzięki wielkie Smile Cały czas szukam jakąś dobrą szybkę ale jak narazie dużo opcji nie zwróciło moją uwagę . Może ktoś przypadkiem trafi na jakiś konkret to można do mnie podsyłać linki bo ja chyba nie mam szczęścia do szukania Smile

Edit .

Stwierdziłem że nie warto kombinować z szybami które nie go końca pasują jak mają i zamówiłem Giviego . Nie musicie już szukać Smile I dzięki za odpowiedź jeszcze raz Smile
Honda Varadero 125 '02 -> Yamaha FZ6 Fazer S2
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości