Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honda Varadero XL 125 - 2005
Witam. W związku z pozytywnie zaliczonym w poniedziałek egzaminem kat. A sprzedaję swoje Varadero. Rocznik 2005, przebieg 25200. Motocykl uważam, że jest bardzo zadbany, wszystko działa, nic nie cieknie, nie poci się niczego nie ubywa. Z wyposażenia, które posiada ma: akcesoryjną turystyczną przednią szybę, deflektor przedniej szyby, oryginalny pług pod silnik wraz z oryginalnymi mocowaniami, wyświetlacz aktualnie włączonego biegu, akcesoryjną kanapę, stelaż pod płytę kufra centralnego, akcesoryjny wydech (tłumik) LeoVince X3, kufer centralny Kappa K48 wraz z oryginalnym światłem stopu, stelaż pod kufry boczne, kufry boczne Kappa K40, błotnik tylnego koła (z TDR-ki), stopka centralna, żarówki OSRAM w przednim reflektorze (pozycyjne, mijania/drogowe), LED-owe podświetlenie licznika. Stan opon, napędu i układu hamulcowego w bardzo dobrym stanie. Przed poprzednim sezonem wymienione filtr powietrza, świece, olej z filtrem i napęd, uszczelniacze w lagach wraz z olejem, przed tym sezonem wymieniony olej z filtrem (choć przebieg tego nie wymagał). Cena jaka mnie interesuje to 10 tysięcy zł. Myślę, że jest to słuszna kwota za motocykl w takim stanie i z takim wyposażeniem. Motocykl do obejrzenia w miejscowości Ptaszków koło Kamiennej Góry (woj. dolnośląskie) Kontakt <!-- e --><a href="mailto:pawkg@interia.pl">pawkg@interia.pl</a><!-- e --> albo 605437926 Pozdrawiam Paweł.

Załączone pliki Miniatury

Bardzo ładna sztuka. Gdybym miał jeździć po Polsce, szukać po handlarzach jakiś skrętków to wolał bym dopłacić i wziąć taką.
Cena może i nie jest niska, ale gdyby wziąć golasa i dołożyć mu te wszystkie akcesoria to na jedno by wyszło. Na tym przedostatnim zdjęciu to wygląda na bardzo poważnego, minimum jedno litrowego turystyka Smile

P.S. Gratuluję nowej kategorii w prawku Wink
Wygląda faktycznie bardzo poważnie. Diagnosta wykonujący ostatnio badanie techniczne też miał wątpliwości co do pojemności, ale podbił. Dziękuję za gratulacje.
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami. A może Varadero 1000 teraz? Smile
Zostać zostanę a Varadero 1000 właśnie przywiozłem na przyczepie. Teraz tłumaczenia, przegląd i wydział komunikacji.
graty! widzimy sie na varaderni? Smile
Ja nie dam rady, termin wyjątkowo mi nie pasuje. Może następnym razem.
SPRZEDANE.
No i git!
I powodzenia na dużej Hance!

Zamykamy temat
Komar..........Varadero XL125 / Triumph Tiger 800 XC / Tiger Explorer 1200 XR

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości