Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam varadero 125 2006r ,bardzo dużo dodatków
Witam w związku z tym że egzamin na kategorie A już mam ustalony sprzedaje swoje varadero 125.
-rocznik 2006
-przebieg 21400 (rośnie)
-wersja jeszcze na gaźnikach
Moto w ostatnim okresie ma wymienione
-napęd złoty
-klocki tył przód
-olej
-akumulator exide
-nowe opony heidenau scout k60 (dodatkowo daje komplet szosowych bridgstonów w całkiem dobrym stanie)
Dodatki:
-tłumik takomi (wkładka silincer)
-siedzenie wyszywane
-manetki rizoma
-stelaż podwyższający do kufra
-kufer k-max
-klamki regulowane
-osłona łańcucha z napisem varadero
-wskaźnik temperatury oleju w korku wlewu
-zamontowane gniazdo ładowania
-gmole heed
-stopka centralna sw motech
Motocykl jedzie prosto ,można puścić kierownice
Wady to niewielkie pęknięcie owiewki (pospawane) ale mało co widoczne (jak będę miał czas to polakieruje to) Poza tym wad brak

cena 8500 do negocjacji

Fotka z suzuki vstrom ,na dniach dorzucę więcej fotek..

kontakt PW ,mailowo <!-- e --><a href="mailto:pawelc@mx-6.pl">pawelc@mx-6.pl</a><!-- e -->, tel 697 siedem jeden siedem 307

Lokalizacja drawno -zachodniopomorskie
przegląd maj 2018
ubezpieczenie maj 2018

link do ogłoszenia na olx

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.olx.pl/oferta/honda-varadero-125xl-mnostwo-dodatkow-CID5-IDo7RGO.html#ed09a2b88b">https://www.olx.pl/oferta/honda-varader ... ed09a2b88b</a><!-- m -->

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Nadal aktualne.
Motocykl w bdb stanie .
Co do ceny ,możemy negocjować i to sporo .Na hasło że z forum 500zł od razu opuszczam Smile
Zapraszam serdecznie

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Tak doposażone i zadbane varadero i chętnych brak? Same dodatki to koszt ponad 3tys złotych czyli moto za 5tyś i większość szuka pewnie takich golasów?
zapraszam do oglądania i jazdy próbnej.
Odpowiedz
pawelc napisał(a):Tak doposażone i zadbane varadero i chętnych brak? Same dodatki to koszt ponad 3tys złotych czyli moto za 5tyś i większość szuka pewnie takich golasów?
zapraszam do oglądania i jazdy próbnej.
Wiesz z tym doposażeniem to sprawa dosyć indywidualna. Dla mnie np. z tego co pokazałeś większość to zbędne bajery, chyba tylko gmole by mnie interesowały. Myślę że większość woli golasa w niżsżej cenie i dokupić sobie z czasem to co chcemy wedle uznania Smile.
Odpowiedz
Zbędne bajery, które bardzo podnoszą estetykę moto i nie tylko np. stopka centralna ,regulowane klamki ,wygodniejsze siedzisko,gmole, tłumik ,który zmienia brzmienie nijakie na całkiem fajne..
Nie chodzi tylko o dodatki bo moto jest z niewielkim przebiegiem i zadbane a muszę zrobić miejsce bo prawko zdane i nie ma sensu trzymać dwa moto .zapraszam chętnych możemy negocjować cenę sporo. Sam w zeszłym roku jak kupowałem oglądałem sporo egzemplarzy i wiem jakie szroty są na rynku i jak ciężko znaleźć coś normalnego
Odpowiedz
Paweł, nie ma co się spieszyć. Jak nie teraz to na wiosnę znajdzie się kupiec. Wszyscy szukają taniego (ja też tak szukałem), ale nie oszukujmy się: nowe opony, hamulce, napęd, olej, itd (czyli rzeczy eksploatacyjne) nie są tanie.
Ktoś to sobie przekalkuluje ile to kosztuje + ewentualna robocizna i okazuje się, że pozostałe dodatki są już w gratisie. Można kupić gotowca i cieszyć się jazdą, albo kupić gruza od handlarza i bawić się w stopniowe dokładanie na raty, które finalnie tak jak w banku, wychodzi drożej.
Uważam, że na ten rocznik, w takim stanie i z tym wyposażeniem - jest to bardzo przystępna cena.
Varadero XL125 -> CBF600SA
Odpowiedz
Zgadza się komplet opon to 600zł (dorzucam typowo szosowe też w dobrym stanie).
akumulator nowy 150zł To tak dla przykładu
Ktoś kto kupi moto od handlarzy bardzo szybko się przekona ile pakiet startowy pochłonie
Przejechałem nim od zeszłego sezonu jakieś 7tyś , nigdy nie zawiódł .
Zapraszam i polecam bo na prawe warto

.
Odpowiedz
szkoda że tak daleko
Odpowiedz
Nie ma daleko jak sprzęt jest OK. Można go odebrać kurierem lub jak ja ostatnio, wynająłem busa bez limitu km za 318,0 zł/doba i robiąc 1100 km pojechałem/obejrzałem/kupiłem i przywiozłem sprzęcik do domu mieszcząc się w jednej dobie najmu Tongue
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
Tutaj cala Polska...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości