Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadek
Dzisiaj w drodze do pracy jadąc główną ulicą, pewien pan zajechał mi drogę, ja jako tako sie trzymam, gorzej z motocyklem.Trzymajcie kciuki żeby Hanka do 29 czerwca sie z tego wykaraskała Sad [Obrazek: 44c41c9f97d7083329099b18c2af94cf.jpg][Obrazek: e97085021db3d744a52ddbd9c52e3098.jpg][Obrazek: 83d6acabd6a49c15d681cff85df6dd65.jpg][Obrazek: 53b5f87e07fc7346405bdc17f1b49428.jpg]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Smutek Sad ale kciuki trzymam
straty spore więc spytam tak profilaktycznie - kojarzysz przy jakiej prędkości dzwon?
"Suma inteligencji na świecie jest stała - liczba ludności wciąż rośnie"   Dodgy
Odpowiedz
(05-10-2018, 03:02 AM)ander napisał(a): Smutek Sad ale kciuki trzymam
straty spore więc spytam tak profilaktycznie - kojarzysz przy jakiej prędkości dzwon?

około 60km/h, nie zdążyłam nawet hamować [emoji17]

Odpowiedz
Hankę bez problemu da się odbudować - najważniejsze, że Tobie nie stało się nic poważnego.
Powodzonka
Odpowiedz
Nie mam zaufania do kierowców matizow, tico i innych niedzielnych szoferow o średniej wieku 75+. Trzymaj sie!
Wsk125--romet ogar 205----simson s4---Varadero 125---Kawasaki ER6F---?
Odpowiedz
Ja uważam, że marka i kierowca nie ma tutaj większego znaczenia, a każdy pojazd na drodze trzeba traktować z zasadą ograniczonego zaufania.
18 lat i e36 też nie dażył bym zaufaniem ;-)
Odpowiedz
(05-10-2018, 06:36 PM)rado321 napisał(a): Nie mam zaufania do kierowców matizow, tico i innych niedzielnych szoferow o średniej wieku 75+. Trzymaj sie!

No szofer wlasnie koło 70dziesiatki, według mnie osoby w tym wieku powinny przechodzić badania czy sa w stanie prowadzić samochód [emoji53] Dzisiaj zgłosiłam szkodę, zobaczymy jak to dalej bedzie, dziekuje [emoji5]

Odpowiedz
Uuuu, grubo. Trzymam kciuki.
Nie daj się wykpić byle czym ubezpieczycielowi. Pisz odwołanie od razu, kiedy dostaniesz wycenę (coś mi tu pachnie szkodą całkowitą). Wszystkie dodatki podnoszą wartość - manetki, kanapa, itp. Pamiętaj, że przysługuje Ci również odszkodowanie za zniszczony kask, ubranie, kufer i przewożone w nim rzeczy.
Odpowiedz
Jeżeli jesteś z okolic Trójmiasta (rejestracja Matiza może na to wskazywać) pogadaj z ludźmi od Honda Pomirski.  Oni Ci zrobią porządny kosztorys naprawy - oryginalne części Hondy są konkretnie drogie.
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
(05-11-2018, 11:16 AM)szuler napisał(a): Jeżeli jesteś z okolic Trójmiasta (rejestracja Matiza może na to wskazywać) pogadaj z ludźmi od Honda Pomirski.  Oni Ci zrobią porządny kosztorys naprawy - oryginalne części Hondy są konkretnie drogie.

Wlasnie do nich sie wybieram Smile rok temu po stłuczce tez u nich naprawiałam moto, w poniedziałek bedzie u mnie rzeczoznawca, a potem bede sie kontaktować z mechanikiem.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości