Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medjugorie 2019
(06-26-2019, 06:37 AM)Rafirs napisał(a):
(06-22-2019, 08:25 PM)Piotr napisał(a): Wspaniała wyprawa! Motywujecie, żeby jechać tam w przyszłym roku, bo A już mam Smile

jak masz to może w przyszłym roku jeśli coś wykombinuję to może... Fatima? jeszcze nie wiem , pomysł kiełkuje.

Jeżeli myślisz o Fatimie to praktycznie po drodze (trochę trzeba odbić na zachód) jest Lourdes  Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
Jeżeli myślisz o Fatimie to praktycznie po drodze (trochę trzeba odbić na zachód) jest Lourdes  Smile
[/quote]

Cenne spostrzeżenie
Odpowiedz
(07-02-2019, 01:50 PM)Rafirs napisał(a): Jeżeli myślisz o Fatimie to praktycznie po drodze (trochę trzeba odbić na zachód) jest Lourdes  Smile

Cenne spostrzeżenie
[/quote]

A jakbyś po przekroczeniu granicy hiszpańskiej odbił jeszcze bardziej na zachód to odwiedzisz Santiago de Compostela  Smile
W 2011 jadąc do Hiszpanii/Portugalii przejechaliśmy koło Lourdes całkowicie nie kojarząc nazwy, Santiago było w planie i fajnie że pojechaliśmy - warto. Fatima wyszła trochę "niechcący" ale też byliśmy  Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości