Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pług prototyp
Hej,
kilka osob mi pisalo w sprawie tego prototypu
jako ze nie mam juz czasu, checi ani potrzeby dopracowywania go jest do wziecia, sluzyl mi do testowania technologii produkcji i wykonczenia
podkreslam ze jest to prototyp i nie jest idealny - od srodka jest nie wykonczony na zewnatrz sa liczne "niedopracowania" , do wyciecia sa otwory boczne i nie ma w zestawie mocowan
Pług jest polakierowany specjalna farba do zderzakow wiec posiada chropowata fakture tak jak zderzaki w samochodach, od srodka jest zabezpieczony jedna warstwa lakieru i jak komus nie przeszkadza jego brzydota wewnetrzna to smialo mozna zakladac - jest ciezki i gruby bo wykonany z 4 warstw grubej tkaniny rowingowej i welny szklanej.
Jak komus bardzo bedzie zalezalo moze go oczywiscie dopracowac i pomalowac na nowo.
Plug jest skopiowany z orginału do przedlifta - nie gwarantuje ze bedzie pasował do polfita.

Sprzedaje jako produkt nie wykonczony a wiec jako "wadliwy" wiec cena jaka mnie interesuje to 120pln co pokryje mi koszt materiałow na niego wykorzystanych.
Preferuje odbior osobisty i taka osoba bedzie miala pierwszenstwo - zalezy mi zeby chetny obejrzal to co kupuje bo z fotami wiadomo jak jest - zapraszam do mnie na bielany w Wawie.
Jezeli nie bedzie chetnych to rozwaze wysylke - koszt przesylki to pewnie okolo 20pln, nie wysylam za pobraniem.
Kolejne juz beda ladniejsze Wink i drozsze Wink

jutro pod wieczor pewnie wrzuce fotki jak wyglada na moto jak bede mial czas wyjsc do garazu (sorki ale mam chora corke)

SPRZEDANY!!!
mam nadzieje ze nowy nabywca podzieli sie wrażeniami z zakupu i montażu
Z zakupu już mogę się podzielić - polecam tego allegrowicza. Pług wykonany lepiej niż oryginał. Solidna sztywna konstrukcja (chyba nie bałbym się na nim usiąść). Jak zamontuję zrobię zdjęcia i napiszę nieco szerszą recenzję.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości