Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tlumik Dominator - montaż
Czy obręcz na której wisi tlumik mocowana jest w tym samym miejscu co stary tlumik? Czy potrzebna jest do tego jakaś specjalna śruba? Czy wystarczy sruba od starego? Help...
Odpowiedz
mocowana w tym samym miejscu ale musisz dorobic mocowanie
u mnie wyglada to tak
mocowanie tlumika
[Obrazek: 011b511040d816f1med.jpg]
[Obrazek: d7cf0038448259c5med.jpg]
ja dorobilem jeszcze mocowanie kolanka
[Obrazek: b711a1cbdd0118aamed.jpg]
[Obrazek: bd8a7ef739788acdmed.jpg]
[Obrazek: eb09dbf9aab6c3a4med.jpg]
Odpowiedz
No właśnie tego mi brakowało... Zrobiłem bez ale namęczyłem się k...sko. Dźwięk niesamowity. Mimo, że mam hopla na punkcie bezpieczeństwa wyjechałem na miasto bez kurtki (w t-shircie) i leciałem prawie pakę Smile Super uczucie.
Odpowiedz
StarskiPL napisał(a):No właśnie tego mi brakowało... Zrobiłem bez ale namęczyłem się k...sko. Dźwięk niesamowity. Mimo, że mam hopla na punkcie bezpieczeństwa wyjechałem na miasto bez kurtki (w t-shircie) i leciałem prawie pakę Smile Super uczucie.
wiem cos o tym banan od ucha do ucha
ja zrobilem sobie jeszcze db killera
Odpowiedz
Pytanie może śmieszne ale zapytam...
Czy db killer ma wpływ na ,,basowość,, dźwięku?
Odpowiedz
chyba tak zalezy jak zrobiony
ja jeszcze zrobie ze dwa modele i zobacze co lepsze
Odpowiedz
tak jak mowilem ci przez telefon - ja zamontowalem na orginalna srube wyginajac opaske - i trzyma sie ok
dzwiek fajny ale jak pojezdzisz kilka dni to zamowisz dbkillera , najlepiej hard Wink
Odpowiedz
A myślisz, że po co ja czytam to forum? Chociażby po to, żeby nie zamawiać za kilka dni... Od razu wziąłem.
Odpowiedz
Darth80 napisał(a):tak jak mowilem ci przez telefon - ja zamontowalem na orginalna srube wyginajac opaske - i trzyma sie ok
dzwiek fajny ale jak pojezdzisz kilka dni to zamowisz dbkillera , najlepiej hard Wink
jak bedziesz mial chwile to bys zwymiarowal db killera
chodzi mi o srednice i dlugosc cienszej rurki oraz srednice i ilosc otworow w niej
Odpowiedz
StarskiPL napisał(a):A myślisz, że po co ja czytam to forum? Chociażby po to, żeby nie zamawiać za kilka dni... Od razu wziąłem.
jak masz na wierzchu to bys zrobil fotke
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości