Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waranek małopolski (varaneulus minorpolonicus)
No to moja kolej. Się chwalę.
Motór kupiony coś koło lipca z przebiegiem ok. 26 kkm. Na wyposażeniu: centralna stopka, szyba turystyczna, dodatkowe owiewki, podgrzewane manetki Daytona, dolna osłona silnika ("pług"), fabryczny komplet kluczy, lusterka akcesoryjne.
Przywieziony aurisem kombikiem:

Po złożeniu wyglądał tak:

Na jesień waranek został ubrany w bagster:

A kto smaruje, ten jedzie, więc doszedł scottoiler:

c.d.n.
Odpowiedz
Na kiepską widoczność nocą i częste w mojej okolicy mgły, zamontowałem halogeny Hella z palnikami ksenonowymi:

Dla osłony plastików i respektu na dzielni gmole Hepco&Becker:

I test bojowy dla gmoli:

c.d.n.
Odpowiedz
bagster - ebay? czy polska? za ile?
Odpowiedz
Alledrogo, używka, jakies pół ceny nowego.
Odpowiedz
A plastikowe osłony owiewki?
Odpowiedz
Widzę, że masz inny pstryczek do długich/kierunków i się teraz zastanawiam kto ma nieoryginalny - Ty czy ja. Osobiście Twój mi się bardziej podoba. ;P
Na przed-ostatnim zdjęciu kozak! Pięknie się prezentuje. Tylko ten pług... Powinien być szary (pod bak) lub czarny. ;)
Czasami gdy zamykam oczy w deszczu, to nic nie widzę...
Odpowiedz
Przełącznik świateł to moja bolaczka - juz 2 razy go rozbieralem i czyscilem bo jak dostaje wilgoci w niskiej temp to ma opoznienie we wlaczaniu kierunku albo światła sie same przelaczaly na dlugie - planuje wymienic na jakas nowke i chyba nie bedzie problemu jak rozgryze elektryke.
A plug faktycznie albo czarny albo czerwony jak reszta Smile
Odpowiedz
Darth80 napisał(a):A plug faktycznie albo czarny albo czerwony jak reszta Smile

Niekoniecznie: W XL1000 po lifcie wszystkie "pługi" są aluminiowe w naturalnym kolorze i jest OK - nikt nie zmieniał koloru Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
To je amelinowe... Tego nie pomalujesz! ;D
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=t8lnCA8PHJM">https://www.youtube.com/watch?v=t8lnCA8PHJM</a><!-- m -->
Czasami gdy zamykam oczy w deszczu, to nic nie widzę...
Odpowiedz
Jazeera napisał(a):Widzę, że masz inny pstryczek do długich/kierunków i się teraz zastanawiam kto ma nieoryginalny - Ty czy ja.
Obaj mamy oryginalne Smile . Mało kto o tym wie ale przedliftowe wiaderko też miało mały lifting. Po 2003 są inne pstryczki od świateł, stopka centralna, inne dysze w gaźniku, mocowanie kierownicy, inaczej poprowadzone przewody chłodzenia przy gaźniku.
Ja wolę akurat ten włącznik z początku produkcji - można całkiem wyłączyć światła, w późniejszym światła włączają się od razu po przekręceniu kluczyka.
Nad kolorem pługa pomyślę, bo mam jeszcze trzy inne, dodatkowe elementy plasticzane do zamontowania , ale na razie cicho sza Wink .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości