Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAKOSC HONDY
honda nawet balony robi lepsze po motoexpo kiedy inne juz zflaczaly honda nadal trzyma poziom :lol:

[Obrazek: f3ae8597693ec94fmed.jpg]
Odpowiedz
:lol: :lol: :lol: Tongue Tongue
Odpowiedz
Buahahahaha KRADNĘ!
Odpowiedz
Hehe no jak widać Honda wszędzie musi pokazać że solidność to ich drugie imię Big Grin
Honda Varadero 125 '02 -> Yamaha FZ6 Fazer S2
Odpowiedz
A propos solidności Hondy...
Na co dzień (od 5 lat) jeżdżę, 17-letnią obecnie HR-V. Obita z każdej strony, 225k przebiegu, kupiona od handlarza, w dodatku z Francji.
Mój Ojciec ma od nowości Fiata Bravo II z genialnym, naprawdę genialnym silnikiem 1.4 T-Jet.
Ktoś pomyśli: "Fiat? Badziewie jak Romet!" Jednakże to wspaniały samochód. Od 2010 bez najmniejszej awarii czy korozji, czy czegokolwiek. Po prostu inna renoma, ludzie najczęściej patrzą na markę, maja przed oczami UNO, 125p czy też poczciwego Maluszka. Przez to teraz jest o połowę mniej wart od Civica z tego samego rocznika.
Czasem, jak zjadę w rodzinne strony i zechce mi się poczuć prędkość, to biorę ojca auto jadąc niby po piwko i śmigam sobie jakąś okrężną drogą, ot tak, 180 km/h (210 km/h leciałem na autostradzie, ale TIRom zachciało się wyprzedzać i hamować trzeba było), dla czystej frajdy, wyprzedzam tam, gdzie inni doznawaliby zawału serca. Bo mogę, bo się da, bo przyspieszenie wciska w fotel i jest to niesamowicie przyjemne.
Nawet moja żona mówi, że jak w Bravo wciśnie się w podłogę, to idzieeeee! Mimo, że HR-V'kę zdarza się jej kręcić do odcięcia... A czerwone pole zaczyna się przy 7 tyś.
Czasem Ojciec wsiądzie sobie na Varadero i przypomni jakto za młodu pomykał Junakiem po nadbużańskich terenach... Czasem pojedzie HR-V'ką po bułki w niedzielny poranek, albo na grzyby, czy pospacerować z Mamą nad Bugiem.
I kiedyś powiedział mi, że jakbym wcześniej kupił HR-V'kę, to poważnie zastanowiłby się między wzięciem nowego Bravo, a używanej Hondy w tej samej cenie.
Honda to Honda.
Niezależnie czy auto czy motocykl.
Czy, jak widać, balonik Big Grin
"Speed is all I need..." - Kowalski
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości