Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stopka centralna varadero 125
Chcę się pozbyć swojej stopki centralnej. Pasuje do modeli po zmianie, czyli gdzieś tak od 2005 wzwyż. Jest to produkt "naszego" nieszczęsnego kolegi gogola, od którego ją kupiłem, przez niego wyprodukowaną. Stopka jest raczej dla kogoś, kto zechce się trochę z nią pobawić. Chodzi o to, że po założeniu stopki na motocykl jest problem z postawieniem go na nią. Trzeba użyć albo bardzo dużo siły, żeby to zrobić, albo poprosić kogoś o pomoc, aby z tyłu ciągnął. Swój problem opisywałem szeroko na tym forum, zrobiłem porównanie ze stopką oryginalną, a niektórzy nawet na wzór tego podjęli się zadania przerobienia lekko tej stopki, żeby lepiej się motocykl stawiało na nią, bo podobnie jak ja, też kupili od tego "producenta" tę samą stopkę i też mieli podobne problemy jak ja. Jeśli ktoś ma ochotę pomajsterkować trochę przy niej, albo nie będzie jemu to przeszkadzało, że postawić moto trzeba we dwie osoby, to bardzo proszę - za 50 zeta odstąpię ją komuś, bo tylko mi się przewala z kąta w kąt, a może ktoś jeszcze zrobi z niej użytek. Tylko żeby nie było - sprzedaję jak uszkodzoną, aby nikt później nie miał do mnie pretensji. A jak trzeba będzie zdjęcia, to mogę zrobić. W komplecie sprężyna, dwie zawleczki i dwa sworznie. Używana była dość krótko, bo z nerwów po prostu kupiłem używkę, ale oryginalną.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości