Portal Hondy Varadero 125

Pełna wersja: Honda Varadero XL 125V `08
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, do sprzedania, link poniżej
<!-- m --><a class="postlink" href="http://olx.pl/oferta/honda-varadero-125-xl-de-luxe-2008-pilne-CID5-IDhodaF.html">http://olx.pl/oferta/honda-varadero-125 ... hodaF.html</a><!-- m -->
Witajcie forumowicze viaderkowicze :lol: sorki, że sobie pozwoliłem jestem tu nowy i tak naprawdę to mój pierwszy post. Do tej pory tylko obserwowałem i czytałem opinie i analizowałem czy na pewno chcę. Ale tak zdecydowałem budżet jest chęci są(umiejętności brak ) tylko potrzebny dobry sprzęt gdzie nie będę na dzień dobry żałował. dlaczego varadero? Myślę że przy 183cm wzrostu każdy inny moto 125 był by zdecydowanie za mały i mógł bym się zrazić przy nie wygodnej pozycji i śmiesznym wyglądzie na moto.
Czy ten egzemplarz nada się na pierwszy moto? Nie szkoda perełki☺
Na pewno będę się pilnie uczył, delikatnie obchodził i dopieszczał. Głupoty mi nie w głowie mam 30 na karku potrzebuje na dojazdy do pracy 15km i myślę wycieczki i relaks w weekendy na pewno poznam wielu ciekawych ludzi którzy już od lat dosiadają varadero.

Z góry dzięki do zobaczenia
viera: podaj jeszcze przebieg
wojtas000: małe Varadero jest bardzo dobrą opcją na pierwsze moto
Przebieg to ok 26tyś.
Kolego biorę!! Czy można jutro ale ndopiero ok 18 ewentualnie poniedzialek bo nie wiem jak się wyrobie zgłosić się do Ciebie Na pewno wcześniej jeszcze zadzwonię , zresztą już dzwoniłem dzisiaj do Ciebie z Bielska.
Pozdrawiam.
Zadzwoń do mnie jak możesz kolo 12:30 to ustalimy co i jak


edit: SPRZEDANY! Smile