Portal Hondy Varadero 125

Pełna wersja: GPS z CARREFOUR'a
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wprawdzie nie wiem czy robi robote, ale cena mega zachęcająca.

Nawigacja LARK FreeBird 4.3AT CEU

A może ktoś ma i zrobi jakąś "reckę"?
Właśnie dzisiaj zamówiłem Smile
Czyli będzie "recka"! GIT!
Chodzi to na Windzie więc może da się wgrać Automape albo cóś?
Nie będzie to recenzja tej nawigacji, bo nie jeździłem z nią, ale...
Mogę wypowiedzieć się tylko na temat firmy Lark - oczywiście pozytywnie.
Przez 5 lat byłem użytkownikiem nawigacji Lark Freebird 5.0 i byłem bardzo z niej zadowolony. W nawigacji siedziała producencka aplikacja i mapy MapaMap, które można było za darmo aktualizować raz na kwartał.
Jako, że nawigacja się sprawiła, zakupiłem także tablet 10" i też jestem zadowolony (pracuje do dnia dzisiejszego 4 lata). Poddałem próbie także serwis Larka, bo przy tablecie padło mi gniazdo ładowania. Wymienili bez problemu i gniazdo i przy okazji wyświetlacz, bo był pęknięty (z mojej winy oczywiście).
W navi o jaką pytasz siedzi chyba Navitel. Bawiłem się nawigacją brata z tą aplikacją i powiem, że jako długoletni użytkownik MapyMap i Automapy - Navitel to masakra.
Może za głupi jestem, ale nie potrafiłem się w tym odnaleźć.
Także firmę mogę Ci z czystym sumieniem polecić, a co do tego konkretnego modelu, to niech wypowie się ktoś kto przetestował tego Larka.
Wiesz w sumie to nie szukam bo mam TomToma Ridera 410+, ale zakupie z ciekawości, przetestuje, porównam i zobaczymy czy zostanie czy znajdzie nowego właściciela ;-)
Pewnie, jak najbardziej, może komuś się przyda.
Ja śmigam z samochodowym Garminem. Dokupiłem tylko uchwyt motocyklowy i działa jak ta lala.