Portal Hondy Varadero 125

Pełna wersja: Handbary Racetech FLX w Varadero 125
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam do komentowania
<!-- m --><a class="postlink" href="http://varadero125.com.pl/?handbary-racetech-flx-w-varadero-125,57">http://varadero125.com.pl/?handbary-rac ... ero-125,57</a><!-- m -->
Bardzo dobrze wyglądają. Chyba nie trafiłem na nie jak szukałem rozwiązania dla siebie.
I cena bardzo przyzwoita.
dokladnie, a firma znana w swiatku crossowym
Cześć, szukałem takich handbarów i zdjęć wieki!!!! Mógłbyś podesłać jeszcze dokładne fotki mocowania, dokładniej prawego? Widzę lewy masz zamontowany na śrubie klamki sprzęgła, a prawy? Oraz gdyby była możliwość jakby szef zmierzył mi odległość klamek od manetek, tą co na zdjęciu zaznaczyłem dla lewego i prawego. Byłbym wdzięczny.

Dzięki!
mocowanie na obie strony masz takie samo - na rysunkach technicznych z artykulu pokazano w jaki sposob montowac, ta odleglosc co zaznaczyles jest w pelni regulowana nawet w zakresie +/- 6-8cm , jak bede w garazu to zmierze ile ustawilem dla siebie
Ok, skoro regulacja jest na tyle duża, to obejdzie się bez pomiaru. Dzięki i pozdrawiam.
calosc trzyma sie na 1 srubie, tej na ktorej mocowana jest klamka - przed dokreceniem mozna spokojnie regulowac odchylenie, sam mam duze lapy i ustawilem sporo wiec nie sadze zeby komus zbraklo zakresu regulacji. Po dobraniu odpowiedniego ustawienia mozna dodatkowo zablokowac dolaczonymi do zestawu tertytkami poprzez wystajacy z drugiej strony wysiegnik (w sumie jest tak nawet w instrukcji)
dzisiaj chlodny dzien, zrobilem okolo 10km w rekawicach crossowych helda i bylo nawet przyjemnie Tongue wiec chronic chronia przed wiatrem
Siedzę i siedzę w garażu kombinuję ze śrubkami ustawieniami i ciągle nie jestem w stanie dopasować tego tak żeby przy maksymalnym skręcie w prawo nie blokowało. Mam standardową szybkę na kierownicy nic nie zmieniałem. Montuję do klamek i nie pasuje. Jakiś pomysł? Nie wiem co gdzie jak robię coś źle.
A moze cala kierownice masz za bardzo podniesiona do gory.
Stron: 1 2