Portal Hondy Varadero 125

Pełna wersja: Odzież termoaktywna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ! Za oknem co raz zimniej, zastanawiam się nad kupnem odzieży termoaktywnej, chodzi mi o kominiarkę , reszta juz w komplecie Smile Jaką firmę polecacie ? Jaki materiał najlepiej się spisze jesli chodzi o , deszcz i wiatr ? Jakiej odzieży używacie Drodzy Forumowicze ? pozdrawiam Smile
uzywalem kominiarki radicala z jonami srebra, jednak nie odpowiadala mi taka opcja i teraz uzywam komina alpinestars - duzo fajniej i wygodniej, jednak ja mam pelny kask - do szczeki lepsza chyba kominiara
Zastanawiam się nad kominiarka oxford lub właśnie nad droższa opcją alpinestars.Nie jestem pewien czy 2x droższa będzie lepsza, czy to się opłaca.
Używam kominiarki za 20zł z coolmaxu i dla mnie lepszej nie trzeba.
W tamtym roku kupiłem sobie kominiarkę w lidlu za 20 zł i muszę przyznać, że daje radę. Ostatnio jechałem przy +1 i nie czułem zimna. Mam też śliniak z 4bikera, ale kominiarka lepsza.
Tez mam ta z lidla zimna niby nie czuć, ale się rozciąga strasznie otwór na twarz no i po karku wieje czasami, bo spod kołnierza wychodzi, ale za ta cenę robi robotę i dalej jej używam.
Ja mam odzież termoaktywną z firmy Bodydry i sobie chwalę . Czy to gdy trenuję aeroby czy jeżdżę na moto spełniają swoją rolę idealnie .
W moim przypadku wygrała kominiarka Oxford ,póki co zdaje egzamin, tylko otwór na oczy może ograniczać widoczność
Ostatnio jeżdżę w bluzie rowerowej z Lidla (taka biało czarna na suwak). Kondom, na pewno nie termoaktywna ale przynajmniej jest ciepło. Niestety w cieple (budynek) momentalnie robi się gorąco i mokro.