Portal Hondy Varadero 125

Pełna wersja: ludzie i ich pomysły from "fejsbuk" gr Varadero
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na pewno wielu z was należy też do grupy varadero na facebooku
oto sposoby min. na wyjęcie osi przedniego koła i tu cytuję: "Podnosisz przód na stojak, odkrecasz ośke ile sie da, butem troche podnosisz koło I napierdzielasz ośke od drugiej strony pretem i mlotkiem" ale to tylko jeden z wielu świeży przykład, niech sam sobie wsadzi ten pręt od drugiej strony i stuka młotkiem jak tak lubi... a potem kupujemy motory od takich ludzi z nadzieją że kupimy zadbany egzemplarz.
dobrze że na tym forum jest kultura i mili uprzejmi ludzie którzy służą profesjonalnymi radami
Czytałem to, od niedawna tam jestem i wnioskuje że to żaden motocyklista, szukalem Varadero i przeglądałem Youtube a tam palenie gumy, ofroud itd. Cieżko dostać egzemplarz w oryginalnym stanie, małym ori przebiegiem.
Ja bym przebiegiem się nie kierował . Moja np ma już 38k a stuka i wygląda lepiej niż nie jeden polift a jest z 2002 roku . Ważne żeby sprzęt miał zawsze wszystko na czas robione i musi być ok .
no tak ale jak ktoś załatwia naprawy młotkiem i prętem to nie ważne czy będzie 3, 5 czy 10 letnia i nie ważne z jakim przebiegiem, będzie zapewne nadawała się jedynie na dobicie przez jeden sezon, a potem na recycling...
grupe na FB juz od dawna traktujemy jako ciekawostke i wylegarnie "fachowców" , nie jest ona w zaden sposob powiazana z portalem a nawet chyba zaden z nas nie ma tam moda, dawno temu myslalem nad zrobieniem grupy dla portalu ale jakos nie mam weny do tego
nie wiem pawel czy to dobry pomysl,wszystko by sie rozbijalo i mieszalo.
teraz jest wszystko w jednym miejscu,konkretnie i bez zbednych mamrotow
michalwnuk4 napisał(a):nie wiem pawel czy to dobry pomysl,wszystko by sie rozbijalo i mieszalo.
teraz jest wszystko w jednym miejscu,konkretnie i bez zbednych mamrotow
popieram
dlatego nie ruszam tematu i tak duzo na glowie Tongue
A ja zapisałem się do tej grupy. Czasami można się pośmiać Smile
Właśnie mam ubaw czytając grupowego czata, gdzie jakiś kolo z uporem dopytuje, czy ma kupić opony radialne, czy AGONALNE :lol:
Stron: 1 2