Portal Hondy Varadero 125

Pełna wersja: szyba turystyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć panowie mam pytanie przy prętkości 120km/h wiatr urywa głowe jak sobie z tym radzicie ?
Myśle kupić szybę z allegro od losnera 46cm co radzicie?Pozdrawiam Adam :roll:
Ja mam taką szybę, nówka, do polifta. Jak jesteś zainteresowany, możemy się dogadać.
Co prawda ja takich prędkości nie osiągam, staram się max do 90 jeździć, ale w moim przypadku ta wysoka szyba nie zdaje egzaminu. Po pierwsze, że jestem za wysoki, a po drugie mam jakiś dziwnie wysoki kask. I trochę mną telepie. Ale jak odrobinę dosłownie się pochylę, to jest dobrze. Deflektora montować nie będę, więc teraz szyba leży i z miłą chęcią sprzedałbym ją. A też ją od lostera kupiłem.
Dzięki ale czekam aż się reszta wypowie ja mam 180cm .
wystarczy poszukac <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://varadero125.com.pl/forums/search.php?keywords=szyba+turystyczna">search.php?keywords=szyba+turystyczna</a><!-- l -->
Paweł a jak tam twoja szyba ?
seebst masz jeszcze tą szybę? Jestem zainteresowany.
Mam cały czas
Mam 180 cm i szybę turystyczną 50 cm i deflektor z motoradv i jest nieźle, przy 100 km/h daje rade.
Cześć,

Kupiłem sobie szybę <!-- m --><a class="postlink" href="http://allegro.pl/honda-varadero-125-szyba-owiewka-turystyczna-50-cm-i6781774255.html">http://allegro.pl/honda-varadero-125-sz ... 74255.html</a><!-- m --> i mam dwa problemy:
- zamontowałem dzis rano, przejechalem 300km i zauważyłem że wyszło jedno mocowanie z owiewki (w sensie ten gwint w gumie się wysunął razem z gumą) - co teraz z tym zrobić? mam zapasowe te gumy, ale czy to coś pomoże? Możliwe, że te gniazda są już wyrobione (wiadro z 2001 więc swoje już pewnie przeżyło) i te gumy będą wypadać?
- Do wysokich nie należę, w klatę przestało wiać, ale tak jak tutaj już niektórzy pisali, na kasku czuć... Prawdę powiedziawszy liczyłem na to, że przy moim nikczemnym wzroście (173) będzie to lepiej działać. Czy do tego typu szyby da się oraz czy jest w ogóle sens dokładać deflektor?