Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naked?
Siemka
Mysle o zdjeciu calkiem owiewek bocznych na stale i zrobieniu z niej nakeda, survival, rat bike. Jedna jest peknieta i porysowana po upadku jakis czas temu, a nie chce inwestowac kasy w nowa tylko zrobic z mojej pierwszej milosci cos fajnego Wink
Ktos z was tego probowal? Wiem, ze pod owiewkami jest zbornik na wode i inne pierdoly i wlasnie sie zastanawiam jak to wyglada jak sie ja zdejmie...

Pozdro
Odpowiedz
Kiedyś było na OLX coś takiego. Moim zdaniem gdyby nie lampa przednia to całkiem całkiem...

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Temat "umiera" jak całe forum, a szkoda. Spróbuję jednak i zapytam, czy ktoś ma jakąś wizję, lub dysponuje zdjęciami w jaki sposób zamontować fabryczne zegary bez stelaża w przed lifcie ?
Odpowiedz
Temat nie umiera, tylko ciężko zrobić z wiadra cokolwiek, co sensownie wygląda, bez zmiany baku (co za tym idzie - przeróbki kanapy). A na to mało kto się decyduje. Zbiornik po zdjęciu owiewek jest po prostu szpetny i nieproporcjonalny do reszty. Samo odkręcenie owiewek nie zrobi z wiadra nakeda/customa/scramblera itd.
W sieci widziałem słownie dwie sensowne przeróbki.
Odpowiedz
Kwestia wyglądu, to oczywiście rzecz gustu, a rozmowa o gustach jak wiadomo prowadzi donikąd. Na grupie Facebooka otrzymałem parę ciekawych podpowiedzi, będę to musiał teraz przemyśleć na spokojnie. Masz może jeszcze jakiś namiar na te dwie przeróbki ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości