Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Varadero 125 v5 2005
(02-04-2019, 06:58 PM)michalwnuk4 napisał(a): To że woda skrapla się w tłumiku w niskiej temperaturze to normalne i normalne że ją wydmuchuje

To wiem, lecz po tym co widziałem jak wymieniałam olej ( kawa z mlekiem ) , zaraz po wymianie uszczelek z pod głowic to zaraz na myśl mi przyszła uszkodzona uszczelka/ uszczelki , lub pęknięcie któreś z głowic. Więc drugi raz olej wymieniłem i jak na razie wszystko jest dobrze ( po godzinie przez pare dni silnik chodził na biegu jałowym ) i do tego zrobiłem nim jakieś 20 KM - poziom oleju się nie podnosi, (  wiec prawdopodobnie miałem coś z uszczelnieniem na pompie wodnej ) a następny test jaki zrobiłem to,  na rozgrzanym silniku odkręciłem delikatnie korek od chłodnicy, po czym usłyszałem jak ciśnienie wydobywało się z układu chłodzenia ( wiec jest szczelny i nie ucieka np przez uszczelkę głowicy) Motor przegląd przeszedł , lecz musiałem wymienić mikro-styk od przedniego hamulca odpowiadający za światło stop, łożyska od przedniego koła ( luzów nie miało, za to pokazał mi kolo jak sprawdzać łożysko i powiem super patent mi pokazał Smile ( to możne kiedyś opisze )  z tymi problemami uporałem się już następnego dnia po zakupie tych części , najgorzej było z tylnym amortyzatorem ( działał tylko na sprężynie Sad przez to całe zamieszanie jemu poświęciłem najmniej czasu, a nowy jak szukałem i sprawdzałem to 1500 zł lub 350 funtów, mało z butów nie wyskoczyłem  ). Na szczęście na alle..g.o znalazłem używkę, zamówiłem, zamontowałem i re-test zaliczył bez problemu. Obecnie szukam insurance ( ubezpieczenia na pare dni, ponieważ chciał bym Viaderko dłużej po testować  i przetestować za nim kupie całe ubezpieczenie i oddam go mojej Połówce. 
Koledzy z forum, dziękuje wam wszystkim za pomoc, Wielkie dziękuję dla Was !
[Obrazek: 86-600x338.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości