Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VCP - Rozpoczęcie sezonu 2019 - zaproszenie
Tradycyjnie przedstawiam zaproszenie  Smile

Ogłoszenie organizatora MarkaP :

"Aby nie powtarzać rejonu naszego zakończenia zbyt dokładnie, ponieważ wówczas bawiliśmy w rejonie Sudetów Wschodnich - tym razem wybrałem jedno z pasm Sudetów Zachodnich  Smile

Z prawdziwą przyjemnością chciałbym zatem zaprosić Wszystkich na Rozpoczęcie Sezonu A.D. 2019, które zaplanowałem w dniach 26-27-28 kwietnia 2019 w krainie surowych gór, tajemniczych zamczysk, rzek i wielkich zapór wodnych. 

Góry i Pogórze Izerskie, bo o nim mowa, to najdalej wysunięta na zachód część polskich Sudetów. Kraina od południa ograniczona korytem rzeki Kamiennej i przez Przełęcz Szklarską oddzielona od Karkonoszy, na wschodzie od Krainy Wygasłych Wulkanów oddzielona doliną Bobru, na zachodzie zakończona Bramą Łużycką. Północne krańce wyznacza umownie poziomica 200 m w rejonie Bolesławca. Nazwę swą góry te wzięły od przepływającej przez centralną część Grzbietu Wysokiego rzeki Izery. Poruszając się z biegiem tej rzeki można trafić na Halę Izerską, która wedle pomiarów prowadzonych przez ostatnich kilkanaście lat odebrała rejonowi Suwałk palmę pierwszeństwa w konkurencji "najzimniejsze miejsce w Polsce". Na Hali, a właściwie Łące Izerskiej, temperatury ujemne w nocy w środku lata - to norma. 

Mam jednak nadzieję, że nam w końcu kwietnia pogoda dopisze - bo będzie co zwiedzać, będzie gdzie zjeść, a najważniejsze, że będzie gdzie razem pojeździć  Smile

Jak się rzekło, Pogórze Izerskie nie jest rejonem szczególnie drogim, ale jednak droższym, niż Góry Bystrzyckie. I tu jest gdzie fajnie pomieszkać, i zjeść, i pozwiedzać. A jak się jeździ  Tym razem nie przewiduję zlotowego gadżetu - no, chyba, że pojawią się jakieś oferty od sponsorów, a istnieje taka możliwość. 

W związku z tym proponuję (a jest to jak poprzednio propozycja z gatunku tych nie do odrzucenia Smile  ) cenę 

zlotu w wysokości: 

350.- zł / osoba

Dutki należy przelać na następujące konto: 

47 1240 1633 1111 0010 3038 2924

W danych przelewu jako odbiorcę należy umieścić mnie, czyli: 

Marek Pakosz

ul. Wojska Polskiego 9-11/101

45-862 Opole

A w tytule należy wpisać pisane ciągiem hasło: 

IZERY2019: NICK, NICK, NICK...

dodając jak widać imiona czy nick(i) forumowy(e) (i nieforumowe), abym mógł przy zaznaczyć wpłatę za deklarowaną ilość osób. Zagraniczni dodają z przodu numeru konta litery PL

Ponieważ zlot organizuję samodzielnie, proszę o zgłoszenia i wpłaty [b]do końca marca 2019, abym miał z czego wpłacić kolejne zaliczki (bo pierwszą już wpłaciłem). "[/b]

Koniec cytatu  Smile
Zapisy oraz bieżące informacje znajdziecie na forum VCP : varaderoclub.pl

Do zobaczenia  Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz
Marcinie, a czy Ty zawitasz na nasze skromne zlotowisko małej Varaderki? Smile)

pozdr!
Odpowiedz
Jeżeli tylko będę mógł to oczywiście że tak  Smile Suzia została w domu tak więc mam czym jeździć  Smile
Pozdrawiam,
Marcin
DL650A Ruda Suzia
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości