Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadek w Bydgoszczy?
W sieci pojawił się i zniknął filmik z kamery na stacji benzynowej filmik z makabrycznie wyglądającym wypadkiem motocyklisty  któremu urywa noge po uderzeniu o słupek znaku drogowego. Widział ktoś filmik? podobno to nie fake, była na miejscu policja, chłop w szpitalu... ale jak dla mnie dziwnie to wygląda
Jazda na motocyklu do jazdy na skuterze ma się tak jak jazda na koniu do jazdy na ośle.
Tym drugim też dojedziesz,ale.......
Odpowiedz
Tak, ale to było w Jarosławiu
Odpowiedz
(05-22-2019, 04:21 PM)festungkrakau napisał(a):  ale jak dla mnie dziwnie to wygląda

Masz na myśli sam wypadek, czy zniknięcie nagrania ?
Odpowiedz
Masz na myśli sam wypadek, czy zniknięcie nagrania ?
[/quote]

Wypadek,gość przywalił w znak drogowy a policz sobie: motocykl + kierujący to jakieś 300 kg,prędkość? na tym filmiku wygląda na ponad stówe.Nawet jeżeli zachaczył tylko tą nieszczęsną nogą, to energia taka ,że znak kładzie na płasko
Jazda na motocyklu do jazdy na skuterze ma się tak jak jazda na koniu do jazdy na ośle.
Tym drugim też dojedziesz,ale.......
Odpowiedz
Nie fake. Dziadek wymusił smartem, Piotr H przywalił w znak już po upadku z motocykla..Jest ogólnopolska zrzutka na niego, zebrano prawie 180 tys.zł.
Odpowiedz
Fotom, jednak jest nieco inaczej. Na filmiku widać ewidentnie, że motocyklista w trakcie uderzenia był na motocyklu, a kontakt ze znakiem doprowadził do upadku. Niema co gadać, uderzenie było potężne. Znalazłem opis zdarzenia i filmik

https://natemat.pl/272451,motocyklista-l...padku-film
Jazda motocyklem jest swoistym przeżyciem religijnym, im szybsza, tym bliższa Boga.
Odpowiedz
a w poniedziałek u nas w miescie młody 27 lat się niestety zabił. niby gość mu wymysił... (przecinał drogę i był w połowie) ale motocyklista go nie widział (wyjechał zza górki) a że miał spokojnie 100 kmh to już nie przezył... niestety
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości