Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hydrografika
Zawsze mnie interesowala ta forma "lakierowania" , na zlocie widziałem varke Remka zrobiona w drzewnej hydrze, powoli mysle zeby kupic na allegro potrzebne graty i samemu sprobowac cos wymodzic - koszty nie sa jakos kosmiczne a chetnie bym odswiezyl swoj kask Smile
ktos juz probowal i moze opisze jak szlo
Odpowiedz
Kumpel dawał firmie zrobić bak,boczki z junaka cos kolo 600zl go to wyszlo efekt powalający.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Mh7TgCmtCPk[/youtube]
Odpowiedz
widzialem ten filmik juz rok temu, anyway zostane chyba testerem bo zamowilem kilka folii na probe i aktywator Smile zobaczymy co z tego wyniknie
Odpowiedz
Mój znajomy alufelgi w samochodzie ma tak zrobione i naprawdę efekt z butów wyrywa . Super sprawa Smile Tylko nie pamiętam ile płacił .
Honda Varadero 125 '02 -> Yamaha FZ6 Fazer S2
Odpowiedz
no ceny wykonania sa kosmiczne, rozumiem ze wanna kosztuje z 5-6tys ale folia nie jest droga o aktywatorze nie wspominajac
za kask gdzie bym sie nie pytal trzeba dac 300pln... zakladajac ze pojdzie na niego folii i aktywatora za 50pln to przebitka niezla, fakt ze czesto trzeba wczesniej zapodkladowac a potem polozyc bezbarwny ale to tez nie usprawiedliwia takiego kosztu robocizny.
Odpowiedz
Mnie zupełnie nie przekonuje ta metoda. Do nakładania wzorów typu camo jest ok, ale w innych przypadkach słabo to wychodzi. Przy większych powierzchniach wzory rozciągają się bliżej krawędzi. Nie podoba mi się to.
Odpowiedz
bo to nie jest techonologia do elementow o duzych powierzchniach, widzialem na zywo i efekt jest kozacki - zobaczymy jak wyjdzie w moim wydaniu Tongue
Odpowiedz
Smile

Odpowiedz
To do dzieła Smile
Odpowiedz
szykujemy nolana do metamorfozy Tongue

kurcze nie wiedzialem ze az tyle w nim rzeczy siedzi Tongue
została jeszcze blenda do demontazu i mam nadzieje ze w sobote rano uda mi sie zapodkladowac Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości