Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
stopki na olx
Kupiłem to samo co koledzy i po dwóch użyciach powyginane . Jestem zbyt leniwy żeby kłócić się z gościem , przerobiłem ją sam . zamiast tandetnej rureczki bocznej dałem kawał metalowego pręta , i tu powstał następny problem , sprężynka dostarczona przez delikwenta nie dość że była za szeroka ( nie mieściła się między rurą wydechową a ramą rocznik 2008 ) to jeszcze okazała się za słaba ( przy delikatnym nacisku motocykla dzwoniła ) Musiałem zamówić od hondy CBR za 22 zł z kosztami ( Sprężyna stopki centralnej podwójna Larsson Polska sp. z o.o za 10,41 zł/szt. ) teraz to działa bardzo dobrze , chociaż mogłem zrobić troszkę dłuższą poprzeczkę boczną bo jest miejsce i łatwiej by się podnosiło motocykl.
P.S. Założenie tej nowej sprężynki to po prostu masakra bez pomocy kumpla nie dał bym rady , trzeba we dwóch . Najpierw zakładamy sprężynki a następnie siłujemy się ze stopką aby włożyć bolce , da się to zrobić tylko trzeba użyć nie mało siły , inne pomysły spełzły na panewce . Jeżeli ktoś nie ma spawacza czasu miejsca to naturalnie powinien to reklamować , bo jest to niedopracowany bubel .
LWG
Odpowiedz
Czy coś się już wyjaśniło? Dostał ktoś jakąś odpowiedź? Do mnie nikt nie raczył ani napisać, ani zadzwonić. Żadnego zainteresowania. No bo po co? Kasę wzięli, to zadowoleni. Nie sądziłem, że można takie bagno zrobić sobie i komuś i mieć to wszystko w dupie.
Odpowiedz
Nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi od Gogola (sprzedającego). Od wybuchu afery nie udziela się na forum. Z tego co wiem, to nadal tym handluje. Dla mnie to głupi gówniarz. Lepiej niech się nie pokazuje na zlocie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości