Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DAINESE MOTORSHOE AIR
Pozwolę sobie przekopiować moją opinię z moto-opinie. Może komus sie przyda. Ja jestem bardzo zadowolony Smile

"na początku zastanawiałem sie nad tcx X-square, miałem juz brać mierzyłem i były ok, ale zaproponowano mi te i jaky inna klasa. Świetnie trzymają nogę i kostkę a przy tym mega wygodne. Bardzo solidnie wykonane, mam poczucie bezpieczeństwa i wygody. Wziąłem wersję Air i wentylacja jest naprawdę niezła, choc nie ma za duzego porównania. Jeżdżę na Varadero 125 i nie smigama zatem strasznie szybko ale czuć dobry przewiew. Testowałem różne położenie nogi na podńóżku i ożnie wtedy wentyluje. Nie wiem jak w deszczu bo jeszcze nie sprawdzałem, ale pewnie rewelacji nie będzie - cos za coś. Myślałem nad wersją WP (water Proof), ale pewnie wtedy za cenę wentylacji. Śmiało można w nich chodzić (najlepeiej rozwiązać sznurówki i jest git. W zapietych troche czuć je na pięcie, ale to przecież buty motocyklowe.

Plus za całkiem wysoki stan buta porównując do bardzo krótkich z tyłu TCX.
Jestem bardzo zadowolonySmile zobaczymy jak bedzie potem. Na razie przejechałem około 800km i dwie dłuzsze trasy po 150 i jest super"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości